Sprawdź nasze aktualne promocje! Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zakupy. 

Kategorie

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Producenci
BASIC STANDARD PRO
Indywidualny plan suplementacyjny Indywidualny plan dietetyczny + suplementacyjny Indywidualny plan dietetyczny + suplementacyjny + diagnostyka
49 zł 169 zł 199 zł
Wywiad (ankieta do wypełnienia) Wywiad (ankieta do wypełnienia) Wywiad (ankieta do wypełnienia)
Analiza wywiadu przez specjalistę od suplementacji Analiza wywiadu przez dietetyka (dieta, stan zdrowia, leki, suplementy) Analiza wywiadu przez dietetyka (dieta, stan zdrowia, leki, suplementy)
15-minutowa rozmowa telefoniczna 30-minutowa konsultacja online z dietetykiem, 3-dniowy jadłospis 30-minutowa konsultacja online z dietetykiem, 3-dniowy jadłospis
PLAN SUPLEMENTACYJNY PLAN SUPLEMENTACYJNY PLAN SUPLEMENTACYJNY
Zniżka 15% na suplementy na stronie www.supphelp.pl Zniżka 15% na suplementy na stronie www.supphelp.pl Zniżka 15% na suplementy na stronie www.supphelp.pl
---- ---- Przygotowanie listy zalecanych badań diagnostycznych

Zestawy SuppHelp

ZESTAW BASIC - plan suplementacyjny

ZESTAW BASIC - plan suplementacyjny
ZESTAW BASIC - plan suplementacyjny

Pakiet przeznaczony jest dla osób, które prowadzą zdrową dietę i potrzebują uzupełniania zdrowej diety suplementacją. Plan zawiera wywiad dotyczący aktualnej diety, suplementacji, przyjmowanych leków oraz aktualnego stanu zdrowia, co umożliwia właściwe określenie składników, które mogą być niedoborowe. Analizę wywiadu oraz 15-minutową rozmowę przeprowadza specjalistka od suplementacji. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji, tworzony jest plan suplementacyjny dopasowany do Twoich potrzeb.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł
szt.

ZESTAW STANDARD - plan dietetyczny i suplementacyjny

ZESTAW STANDARD - plan dietetyczny i suplementacyjny
ZESTAW STANDARD - plan dietetyczny i suplementacyjny

Plan zalecany jest osobom, które nie wiedzą jak powinna wyglądać dieta przy ich jednostce chorobowej, źle się czują przy aktualnym sposobie żywienia, chcą zadbać kompleksowo o zdrowie i otrzymać dietę i suplementację dopasowaną do swoich potrzeb.

Pakiet ten, oprócz ustalenia planu suplementacyjnego obejmuje wywiad rozszerzony o szczegółowe informacje na temat diety i stylu życia. Konsultacja dietetyczna przeprowadzana jest przez dietetyk kliniczną, która pomoże ustalić odpowiednią dietę, która uzupełni potencjalne niedobory żywieniowe, zmniejszy objawy ze strony układu pokarmowego oraz ułoży 3-dniowy plan żywieniowy. Plan żywieniowy zawiera dokładne ilości i przepisy, które będą zalecane dla danej osoby.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena: 169,00 zł

KONSULTACJA DIETETYCZNA Z JADŁOSPISEM TYGODNIOWYM

KONSULTACJA DIETETYCZNA Z JADŁOSPISEM TYGODNIOWYM
KONSULTACJA DIETETYCZNA Z JADŁOSPISEM TYGODNIOWYM

Konsultacja dietetyczna z jadłospisem tygodniowym polecana jest osobom, które w kompleksowy i przyjemny sposób chcą zadbać o swoje zdrowie. Przed konsultacją należy wypełnić obszerny wywiad żywieniowy oraz wykonać zalecane badania kontrolne, aby czas podczas konsultacji poświęcić kluczowym tematom oraz edukacji żywieniowej.

W trakcie konsultacji dietetyk analizuje wypełniony wcześniej wywiad żywieniowy, wyniki badań oraz zadaje dokładniejsze pytania dotyczące diety i stylu życia. Po zebraniu odpowiednich danych, dietetyk proponuje określony rozkład posiłków i propozycje dotyczące konkretnych dań. Podczas konsultacji pacjent może zadawać dowolne pytania dotyczące planowanej diety. Przed spotkaniem warto przygotować listę pytań do dietetyka.

Dietetyk dopasowuje dietę, tworzy zalecenia oraz jadłospis w przystępnej formie. Plan dietetyczny zawiera dokładne przepisy, ilości produktów, uwzględnia odpowiednią dla Ciebie kaloryczność oraz rozkład makroskładników. Do jadłospisu dołączona jest lista zakupów, która usprawni proces przygotowania do diety. Przepisy dopasowane są do preferencji smakowych, stanu zdrowia, niedoborów żywieniowych oraz jednostki chorobowej. Dania uwzględniają również porę roku i produkty sezonowe, które są aktualnie dostępne w sklepach.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena: 300,00 zł

ZESTAW PRO - diagnostyka, dieta i suplementacja

ZESTAW PRO - diagnostyka, dieta i suplementacja
ZESTAW PRO - diagnostyka, dieta i suplementacja

Plan zalecany jest osobom, które nie wiedzą jak powinna wyglądać dieta przy ich jednostce chorobowej, źle się czują przy aktualnym sposobie żywienia, chcą zadbać kompleksowo o zdrowie i otrzymać dietę i suplementację dopasowaną do swoich potrzeb. Dodatkowo jest dla osób, które jeszcze nie ustaliły przyczyny swoich objawów i potrzebują nakierowania nie tylko pod kątem diety i suplementacji, ale również pod względem diagnostyki.

Plan obejmuje wszystkie punkty z planu standard oraz dodatkowo ustalenie zalecanych do wykonania badań. Lista badań przygotowywana jest przez doświadczoną diagnostykę laboratoryjną na podstawie wywiadu i objawów, w konsultacji z dietetykiem. Każde z badań będzie opisane – dlaczego zostało zalecone oraz co dzięki niemu sprawdzimy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 199,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl