Sprawdź nasze aktualne promocje! Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zakupy. 

Kategorie

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Producenci

Marinex

BIO MARINE

BIO MARINE
BIO MARINE

100 ml

BioMarine® to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, którego skład łączy oleje z wątroby rekinów głębinowych. Biologicznie aktywny i niemodyfikowany olej jest naturalnym źródłem tłuszczów złożonych, głównie alkilogliceroli i skwalenu oraz NA – kwasu nerwonowego.

BioMarine® przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w niedożywieniu organizmu człowieka tłuszczami złożonymi jednocześnie z leczeniem: ciężkich i nawracających infekcji, RZS, AZS, chorób autoimmunologicznych i zaburzeń morfologii krwi.

Wskazaniem do stosowania preparatu jest również okres rekonwalescencji po przebytych infekcjach, a także czas zwiększonej zapadalności na choroby infekcyjne.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 85,00 zł
szt.

BIO MARINE 1140

BIO MARINE 1140
BIO MARINE 1140

60 kapsułek – ok. 30 dni stosowania, zależenie od zaleceń lekarza.

BioMarine® 1140 to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kapsułek przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia. BioMarine® przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w niedożywieniu organizmu człowieka tłuszczami złożonymi jednocześnie z leczeniem: ciężkich i nawracających infekcji, RZS, AZS, chorób autoimmunologicznych i zaburzeń morfologii krwi.

Formuła preparatu zawiera olej z wątroby rekinów głębinowych poławianych w oceanie i morzach wokół Australii (Tasmania) i Nowej Zelandii. Oleje te są bogatym źródłem naturalnej kompozycji tłuszczów, głównie tłuszczów złożonych: alkilogliceroli i skwalenu oraz NA – kwasu nerwonowego.

Preparat BioMarine® 1140 można być stosowany do postępowania dietetycznego w niedożywieniu tłuszczami złożonymi, mogącym pojawiać się we wszystkich rodzajach infekcji, w tym przewlekłych infekcjach pochodzenia bakteryjnego, wirusowego i grzybiczego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 92,00 zł
szt.

BIO MARINE MEDICAL Immuno & Neuro Lipids 200 ml

BIO MARINE MEDICAL Immuno & Neuro Lipids 200 ml
BIO MARINE MEDICAL Immuno & Neuro Lipids 200 ml

200 ml

  • 3 rodzaje olejów rybich
  • Kompozycja wyższych tłuszczów budulcowych o biologicznym składzie
  • Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,00 zł
szt.

MARINEX NUCLEVITAL Q10 COMPLEX

MARINEX NUCLEVITAL Q10 COMPLEX
MARINEX NUCLEVITAL Q10 COMPLEX

60 kapsułek - 30 dni stosowania

  • Spożycie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) na poziomie 250 mg dziennie przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz widzenia. Również witamina A oraz cynk przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia. Jednocześnie spożycie DHA w połączeniu z EPA w łącznej ilości 250 mg dziennie wspiera prawidłowe działanie serca.
  • Składniki takie jak witamina D, C i selen pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Dodatkowo witamina C w połączeniu z cynkiem pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Natomiast sam cynk bierze udział w prawidłowej syntezie DNA, a witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 115,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl