Produkt Serrapeptase marki NutraMedix został wycofany ze sprzedaży w związku z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 

Kategorie

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Producenci

Holistic Medica

OMEGAREGEN OMEGAMEDICA® MAMA

OMEGAREGEN OMEGAMEDICA® MAMA
OMEGAREGEN OMEGAMEDICA® MAMA

250 ml  - 50 dni stosowania

  • Kwas alfa-linolenowy (ALA) pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 g ALA dziennie).
  • Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie).
  • Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie).
  • Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie).

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

78,00 zł

OMEGAREGEN OMEGAMEDICA® SKIN CARE CYTRYNA

OMEGAREGEN OMEGAMEDICA® SKIN CARE CYTRYNA
OMEGAREGEN OMEGAMEDICA® SKIN CARE CYTRYNA

250 ml – 50 dni stosowania

KORZYŚCI Z PRZYJMOWANIA:

  • Kwasy tłuszczowe z grupy omega 3 spowalniają procesy starzenia się komórek i regularnie przyjmowane mogą wpływać na redukcję przebarwień, wzrost nawilżenia skóry a także zmniejszać ilość zmarszczek, ich głębokość i szerokość.
  • Witamina E zwana witaminą młodości jako silny przeciwutleniacz ma właściwości neutralizujące wolne rodniki – wbudowuje się w warstwy naskórka i struktury błon komórkowych, chroniąc je przed utlenianiem i uszkodzeniem warstwy lipidowej naskórka. Jej obecność zapobiega również wysuszeniu skóry i powstaniu stanów zapalnych, a dodatkowo sprzyja tworzeniu kolagenu, poprawia elastyczność i wygładza skórę.
  • Koenzym Q10 to naturalny przeciwutleniacz, który ma za zadanie zapobiegać uszkodzeniom komórek oraz jej starzeniu się. Chroni przed wywołanym przez UVA rozpadem kolagenu. Wraz z wiekiem poziom koenzymu Q10 spada, co w konsekwencji znacznie obniża zdolność komórek do regeneracji. Dba o odpowiedni poziom dotlenienia skóry. Dzięki regularnej suplementacji koenzymem Q10 skóra wygląda na zdrowszą i jest pełna naturalnego blasku.
  • Witamina D odgrywa ważną rolę w ochronie i regeneracji skóry. Jej główna funkcja w tym obszarze to regulacja biologicznego cyklu naskórka. Jej niedobór powoduje pogarszanie się jakości skóry, uwidacznianie objawów jej starzenia się, zwiększenie podatności na stany chorobowe, zaburzenia procesu złuszczania, pogorszenie funkcji barierowej i mniejszą odporność na czynniki zewnętrzne.
  • Witamina A jest niezbędna do regeneracji komórek w warstwie podstawowej naskórka, poprawia strukturę warstwy rogowej, a tym samym wzmacnia funkcje ochronne skóry, zapobiega jej wysuszeniu (utracie wody), zmniejsza przebarwienia, wywiera znaczny wpływ na równowagę wodno-tłuszczową, dzięki czemu ogranicza szorstkość i złuszczanie naskórka, a także w widoczny sposób korzystnie wpływa na skórę przedwcześnie starzejącą się w wyniku działania słońca.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

87,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl