Produkt Serrapeptase marki NutraMedix został wycofany ze sprzedaży w związku z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego. 

Producenci
Zwiększ efektywność swojej pracy 0
Pierwszy post

MAMY SPOSÓB NA ZWIĘKSZENIE TWOJEJ EFEKTYWNOŚCI W PRACY – POPRAW SWOJĄ KONCENTRACJĘ JUŻ DZIŚ!

Codziennie jesteśmy zalewani nieskończoną ilością bodźców, jednak musimy się skupić na konkretach, na pracy, na naszych celach – jak to zrobić? Jak zwiększyć naszą efektywność pracy? Więcej energii to więcej czasu na rozwój.

 

Efektywność pracy na 100%

Koncentracja to podstawa, aby odnaleźć się w dzisiejszym świecie, pełnym niezliczonych bodźców i strumieni informacji. To też lepsza pamięć, szybka nauka i większa efektywność pracy. Jednym z najlepszych sposobów radzenia sobie z tą sytuacją jest właściwie dobrana suplementacja, którą zapewni Ci MITOcare LIPOSOMAL CURCUMIN. Zawiera on trzy cenne substancje – kurkuminę, koenzym Q10 i witaminę C w formie liposomalnej, czyli takiej, która jest lepiej dostępna dla organizmu.

 

Więcej energii to więcej czasu na rozwój

Kurkumina poprawi Twoją pamięć, koncentrację, posiada też silne właściwości przeciwzapalne i wspiera zdrowie psychiczne. Koenzym Q10 zapewni Twojemu organizmowi energię, a witamina C zwiększy Twoją wydolność w momentach wzmożonej aktywności fizycznej i umysłowej oraz usprawni wchłanianie żelaza. Jest ono niezbędne w procesie dostarczania tlenu do wszystkich komórek, szczególnie neuronów. W diecie opartej głównie na warzywach warto pamiętać o tym pierwiastku.

 

 

Dotleniony organizm bez wychodzenia z domu

Ogromną rolę w polepszeniu koncentracji odgrywa prawidłowe dotlenienie mózgu. Jeśli zdarza Ci się, że nie masz czasu na długie spacery na świeżym powietrzu i żyjesz w nieustannym biegu to MITOcare VESTIBULOCOCHLEA to coś dla Ciebie. W swoim składzie posiada starannie wyselekcjonowane witaminy, minerały, aminokwasy, antyoksydanty oraz ekstrakty roślinne. Jednak jego główną rolą jest utrzymanie zdrowia naczyń krwionośnych oraz wsparcie produkcji krwi właśnie w celu prawidłowej dystrybucji tlenu w organizmie.

Na szczególną uwagę zasługują zawarte w MITOcare VESTIBULOCOCHLEA ekstrakty z roślin. Korzystnie wpłyną na Twój układ nerwowy, będą wsparciem w momentach obniżonego nastroju, a nawet zmniejszą ryzyko chorób neurodegeneracyjnych, jak Alzheimer lub Parkinson. Do tego poprawią Twoją pamięć, zwiększą odporność na stres i pomogą w regulacji ciśnienia krwi.

 

mgr Magdalena Depka Prądzyńska

 Biolog medyczny, diagnosta labolatoryjny 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl